Kontakta oss

För ridutbildningen

Linda Jacobsson
Tränare och anläggningschef
Tel: 073-404 09 03
E-mail: Linda@stallstackebo.se

Ebba Jacobsson
Ridlärare
Tel: 

 

För tävlingssektionen

Johanna Nyberg
Sammankallande
Tel:070-217 26 03
E-mail: johanna@stallstackebo.se

För ridklubben

Sara Brodin Söderlund
Ordförande
Tel: 070-714 22 11
E-mail: sara@grodd.se

Hanna Johansson
Kassör
Tel: 0733-620237
E-mail:

För ungdomssektionen

Ebba Jacobsson
Ordförande
E-mail: Ebba@stallstackebo.se
 

Klubbinfo

Föreningsnr: 44317-48
Organisationsnr: 802450-8056

Bankgiro: 422-9647

Postadress: 
Gnosjöandans Ridklubb
Stall Stackebo
Stackebo
335 91 Gnosjö 

Adress Kassör:
Hanna Johansson
Mässeberg, Lilla Trulsabo
568 92 Skillingaryd

Hitta hit

Gnosjöandans Ridklubb
Stall Stackebo
Stackebo
33591 Gnosjö

 

Styrelsen 2019-2020

Styrelsen i Gnosjöandans Ridklubb består av människor med olika kompetenser, olika grad av hästintresse men samma engagemang för att driva vår nystartade och snabbväxande klubb. Kontakta oss gärna om du vill framföra idéer, synpunkter eller om du vill engagera dig i arbetet med klubben.

Här är vår styrelse för 2019-202:

Ordförande 
Sara Brodin Söderlund
telefon: 070-7142211
e-mail: sara@grodd.se

Kassör
Hanna Johansson
telefon: 076-838 04 98
e-mail: johanssonhanna1983@gmail.com
 
Sekreterare
Väljes 11/4 2019

Ledamöter:

Christina Fors
e-mail: fors.fam@tele2.se

Cecilia Johansson
e-mail: cecilia@rojos.se

Johan Nilsson
e-mail: johan@johansbygg.se

Fredrik Nyberg
e-mail: fredrik@pema.se

Suppleanter:

Lisette Lundberg
e-mail: lisette_410@hotmail.com

Jessica Dahlgren
e-mail: jessica.81@hotmail.com

Bosse Höög
e-mail:bosse@bredarydsmobler.se
 

Adjungerade:
Linda Jacobsson, ridskolechef
Ebba Jacobsson, representant för GRUS, Ungdomssektionen.

Valberedning:
Monika Nyberg
Rea Höög

Revisorer:
Klas-Göran Park
Magnus Pettersson

Sociala medier

26

Ezmeralda gjorde igår tävlings debut i Braås. Med duktiga Annie Bolmgren på ryggen. Det var mycket att titta på och ensamt på den stora banan tyckte Ezmeralda. Men andra klassen hoppade hon väldigt fint. Det blir helt klart fler gånger hon får följa med ut 😀🐴

103

Lyckans dag igen! 🙌 Felfria även i dagens 1.30 🤩 Film 👉

103

Såhär lycklig blir man när Sam vill vara felfri lika mycket som jag 🙌 Vi inleder tävlingshelgen med en nolla i 1.30! 🤩 Foto - @reahoog Swipe för film 👉